ריפוי ושיקום מכאבים בשיטת ג'ירוטוניק

גי'רוטוניק הנה שיטת התנועה המובילה בעולם לשיקום מפציעות וכאבים ופותחה ככלי לחיזוק יכולות הגוף ולריפוי מפציעות.

הטיפול גורם לשחרור מכאב ומגבלה באמצעות יצירת תנועה חופשית ונשימה נכונה, וארגון נכון יותר של השלד.

על ידי אבחון ומציאת המקור למגבלה או לתבנית היציבה שיוצרת את הפתולוגיה, וטיפול בו ניתן לשחרר את הכאב אחת ולתמיד, ולנוע ללא כאבים.

השיטה מתבססת על תנועה מעגלית ורב מימדית, הפועלת לחיזוק ועיצוב הגוף והגדלת טווח התנועה במפרקים, במטרה לחזור לתנועה הטבעית והחופשית של הגוף, בשילוב טיפול במגע לשחרור רקמת החיבור (פאשייה) .

יתרונות הטיפול

מיועד לכל מי שסובל מכאבי גב או מפרקים ו/או מגבלה בתנועה כתוצאה מ- פריצת דיסק, ליקויי יציבה, סקוליוזיס, קיפוזיס, פציעות ניתוחים, דלקת פרקים, פיברומיאגליה, דלקת מפרקים, קילה, ועוד.

לתיאום מפגש היכרות ואבחון ב200  ש"ח בלבד, במקום 350 מלאו פרטים כאן—

התכנית השיקומית

שלב ראשון (השלב השיקומי) -כוללת אבחון מקצועי, סדרה של 8 מפגשים פרטיים (בני שעה), בניית תכנית אימונים מותאמת אישית בג'ירוטוניק. ושתי סדנאות שיקומיות להעמקת הריפוי.

התכנית השיקומית משלבת טיפול באיטגרציה מבנית, בשיטת רכבות אנטומית, טיפול במגע ידני לתוצאות מהירות ומדויקות יותר.

בהמשך לתהליך השיקום הראשוני בשלב השני, מומלץ להמשיך באימון גופני בשיטת ג'ירוטוניק, בקבוצות קטנות, לצורך שמירה על תוצאות השיקום ועל הגוף חופשי מכאב לאורך זמן.

תמר שטיין קסמן, שהקימה את הסטודיו ומשמשת כמנהלת מקצועית שלו, הינה בעלת הסמכה בינלאומית בג'ירוטוניק ובג'ירוקינסיס, ומסמיכת מורים בשיטה.  לתמר וותק של 16 שנים בתחום. מוסמכת בריפוי פאציאלי בשיטת רכבות אנטומיות של טום מאיירס.

סטודיו 8 /// יהודה המכבי 47א /// 0773380834/// 0058556779 /// www.studio8.co.il


תמר שטיין קסמן  TAMAR STEIN KASSMAN

בעלים של סטודיו 8.קלוז אפ תמר בת 38, מתל אביב, אמא לגילי לבן ולגאיה.

מטפלת בשיטת ג'ירוטוניק מעל 9 שנים בעלת נסיון רב בתחום השיקום

מטפלת במגע פאשיאלי בשיטת רכבות האנטומיה

מאמנת ומסמיכת מורים בשיטת ג'ירוטוניק וגי'רוקינסיס, מהמובילות והחלוצות העוסקות בתחום בארץ.

B.A בתקשורת וניהול,  B.ed בהוראת מחול בסמינר הקיבוצים.

נבחרה לאחת מ7 המאמנים הטובים בתל אביב (מגזין טיים אאוט )

בעלת נסיון של יותר מ18 שנים בהדרכת תנועה, מחול  ואימון גופני שיקומי, בעבר- רקדנית, כוריאוגרפית ומורה למחול מנהלת מקצועית ומייסדת של בי"ס למחול

בעלת טור קבוע של תנועה וסגנון חיים בריא ב YNET ובתכנית הבוקר ברשת.

מתמחה בשיקום – בוגרת קורסי שיקום בג'ירוטוניק (שיקום חגורת אגן ושיקום חגורת כתפיים סקוליוזיס) מתמחה בנשים בהריון ולאחר לידה.

"תמיד חלמתי להקים סטודיו שהמהות שלו היא תנועה טבעית ואורגנית. התאהבתי בג'ירוטוניק ובג'ירוקינסיס מתוך החיפוש אחר השילוב בין עולמות התנועה והמחול. אני נוכחת כל שיעור ביכולת של התנועה לרפא, ולאפשר צמיחה והתפתחות בכל תחומי החיים"

אשמח לדבר איתך,  תמר 050-8556779 / 0773380834

 

 

GYROTONIC®, GYROTONIC EXPANSION SYSTEM® and GYROKINESIS® are registered trademarks of Gyrotonic Sales Corp and are used with their permission.