• 4 בנובמבר 2013

 

trademark-graphic-4trademark-graphic-5

Gal Hermoni - Tamar Stein - guide 3912  Laisha low[1]ג'ירוקינסיס, הצעד הבא בהתפתחות התנועה 

שיטת אימון ייחודית מעולם הגוף- נפש, היוצרת שינוי גופני אמיתי. עמוק, מדויק, טבעי. ג'ירוקינסיס גורמת לנו להרגיש יותר טוב בגוף שלנו, משחררת מכאבים וממתח, וממלאת בחיוניות, שמחה וקלילות. ג'ירוקיניסיס מלמדת אותנו מחדש על הגוף שלנו, כיצד לנוע ולנשום באופן שנכון ומתאים לנו.

על מנת לשמר ולטפח את האלסטיות והחיוניות של הגוף, אנחנו חייבות להכניס את הנשמה ובכדי לעשות כך צריך לזוז, להכניס תנועה לגוף ולייצר אנרגיית חיים.

ג'ירוקינסיס  משלבת תנועה דינאמית , זורמת ואינסופית כמו בריקוד יחד עם אלמנטים מיוגה, טאי צ'י ושחייה. זהו האיזון המושלם בין עבודת מרכז עמוקה ושחרור, בשאיפה למימוש  הפוטנציאל הגופני הטבעי הטמון בנו. 

ג'וליו הורבאט, ממציא השיטה היה סולן בבלט באופרה ברומניה, ופיתח את השיטה כפתרון לשיקום פציעות חוזרות שלו. אחרי שנות מחקר ותרגול רבות, הוא שילב אלמנטים מהמזרח כמו יוגה וטאי צ'י ומהמערב כמו בלט וקינזיולוגיה, לתוך שיטת תנועה חדשה. שיטת הג'יירוקינסיס הוותה את המקור והבסיס לג'ירוטוניק, ונקראהלפני כ-4 עשורים:"יוגה לרקדנים" , כי הם היו הראשונים לאמץ אותה.

כיום מגלים אותה יותר ויותר אנשים ברחבי העולם, כפתרון לאימון בריא ומחזק, לשיקום, לשכלול היכולת ולמודעות גופנית גבוהה ומדויקת.

FacebookTwitterGoogle+Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *