• 4 בנובמבר 2013

מה זה פאשייה? 

רקמת חיבור העוטפת ומחברת את כל הגוף.
רקמת החיבור יוצרת רשת שהיא מפה ייחודית, באמצעותה ניתן לטפל ולהביא ריפוי לכאבים, בעיות יציבה, ופציעות. הטיפול בגישת רכבות האנטומיה מציע אסטרטגיה הוליסטית ומתקדמת לשיפור היציבות, הקואורדינציה, ופתרון של תבניות יציבה בעייתיות היוצרות פיצויים.
הטיפול הוא במקור של הכאב, הטמון ביציבה ובתבניות תנועה. ולכן מהווה פתרון לטווח ארוך.
הרעיון העומד מאחורי הגישה של "רכבות האנטומיה"  היא היא חיבור של שרירים אינדיבידואליים לתוך שרשראות או ערוצים הקשורים ומחוברים יחד ומרכיבים מערכת של השפעות הדדיות.

מה היתרונות לטיפול בפאשייה באינטגרציה מבנית ? (טיפול במגע, פאסיבי) 

  • ריפוי מכאב כרוני
  • שיקום מפציעות
  • שיפור מגבלות התנועה
  • תנועה חופשית ויציבה נכונה
  • טיפול במקור הכאב / המגבלה.

מה הן רכבות האנטומיה? 

מפה ייחודית המתארת את החיבורים של הגוף ברמת הפאשייה והמיו פאשייה, (שרירים ורקמת החיבור), באמצעותה ניתן לטפל ולהביא ריפוי לכאבים, בעיות יציבה, ופציעות. 

אסטרטגיה הוליסטית ומתקדמת לשיפור היציבות, הקואורדינציה, ופתרון של תבניות יציבה בעייתיות היוצרות פיצויים. שיטת ריפוי זו היא מהפכנית בתפיסה של אסטרטגיית הריפוי, נחקרת מדעית ומהווה שפה להערכה קלינית של המטופלים.

הטיפול הנו בעזרת מגע, ותנועה עדינה וקטנה. המטפלת, תמר שטיין קסמן הנה בעלת הסטודיו.

המשך טיפול – תנועה בשיטת ג'ירוטוניק

במטרה לשמר את תוצאות הטיפול במגע, ולהמשיך לפתוח את המקומות החסומים. לתת כלים למטופלים לשמר את הריפוי בעצמם, ולסגל את התבנית החדשה כיציבה טבעית בגוף.  שיפור מגבלות התנועה , ריפוי הכאבים הכרוניים וכמובן, תנועה חופשית ויציבה נכונה.

שתי השיטות מבוססות על ההבנה כי יש בגוף רשת של פאשייה (רקמת חיבור) אשר פרושה בערוצים הנקראים "רכבות אנטומיות" – רצף רקמתי שהוא מרכיב ומחבר את כל הגוף. אנו רואים את הגוף כאורגניזם שלם שבו הכל מחובר וקשור להכל ומשפיע על הכל. מניעים ומאבחנים את הגוף כמכלול, ולא בחלקים נפרדים.

כל ערוץ של פאשייה יושב על מרידיאן המתחיל בנקודה מסוימת בגוף ומסתיים באזור מרוחק בהרבה מהנקודה. כך ניתן להבין מדוע כאב מקומי נובע מאזור אחר לגמרי בגוף. הטיפול פותח את החסימה בערוץ החסום, ומאפשר זרימה טובה יותר של הדם, הנוזלים והאנרגיה לאזור הכואב, ובכך מביא לריפוי וחזרה לאיזון של הגוף כולו.

לפרטים ותיאום טיפול, או להשתתפות בסדנת מבוא בנושא,  התקשרו  0773380834 / 0508556779  תמר

לצפייה בסרטון – מהי פאציה ועל רכבות אנטומיות / טום מאיירס 

 

 

FacebookTwitterGoogle+Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *