תמר שטיין קסמן -בעלים ומנהלת מקצועית 

מאמנת מוסמכת ופרה טריינירית בגי'רוטוניק וג'ירוקינסיס
קלוז אפ תמר

ותק של 18 שנים בהוראת מקצועות התנועה והגוף

מאמנת בכירה ומסמיכת מורים (פרי טריינרית) בשיטת ג'ירוטוניק וגי'רוקינסיס, מהמובילות והחלוצות העוסקות בתחום בארץ.( יותר מ-8 שנים)

"התנועה היא חלק בלתי נפרד ממני, כמו לנשום. ג'יירו היא האהבה הגדולה שלי. לאחר יותר מ 16 שנים כמורה למחול ומאמנת פילטיס, חיפשתי אחר החיבור המושלם בין עולמות המחול והתנועה. כך הגעתי לג'יירוקינסיס, וג'יירוטוניק, גישה הוליסטית לתנועה, בה התחומים מתמזגים אחד בשני בהרמוניה,ומצאתי. מאז בהתפתחות ולמידה אינסופית, נהנית מהדרך. את הסטודיו פתחתי מתוך אהבה למקצוע ושליחות להפיץ את השיטה הנפלאה הזו לכמה שיותר אנשים שמחפשים להתפתח, להרפא, וללמוד"…


יעל פיין- ג'ירוטוניק מורה מוסמכת לג'ירוטוניק
יעל_600x450(1)
"מאז ומתמיד אני עוסקת בספורט ותנועה. במשך השנים הופיעו פציעות שונות עקב העיסוק בספורט, להן לא תמיד מצאתי פתרון הולם מלבד הזמן שעשה את שלו. אבל זה לקח זמן…
"את הג׳יירוטוניק גיליתי לאחר חיפוש מעמיק אחר השיטה הנכונה לשיקום וריפוי הגוף בכללותו
תוך כדי לימוד השיטה הבנתי את הפוטנציאל השיקומי הגלום בג׳ירוטוניק , לא האמנתי לאילו טווחי תנועה אפשר להביא את הגוף עד שהתנסית בשיטה מדהימה זאת."
 

סטפני בואה – ג'ירוטוניק

רקדנית מקצועית ומורה מוסמכת לג'ירוטוניק
סטפני
הגיעה מסקוטלנד לפני 4 שנים.
Stephanie Boa Gyrotonic
  Proffetional dancer and certified Gyrotonic instructor English & Hebrew speakers

a BA degree in dance from Rambert School of Ballet and Contemporary Dance in London.

 

"As a young dancer with scoliosis, Gyrotonic helped me to realign asymmetrical muscle build up, protect me against injury, and gave me a new freedom of movement without tension. What’s amazing is that this method can really benefit everyone and anyone."


אדריאנה
אדריאנה לובינה- ג'ירוקינסיס 
Andrijana Lubina Gyrokinesis

אנדריאנה לובינה רפפורט- ג'ירוקינסיס.

מדריכה מוסמכת בשיטת רקדנית וכוריאוגרפית.

הגיעה מסרביה לפני כחמש שנים.

בעלת רקע עשיר בסוגי מחול שונים ובתיאטרון תנועה.

למדה בבלגרד ובאס. אן. די. או. באמסטרדם.

במהלך הלימודים באמסטרדם נחשפה לראשונה לעקרונות הג'ירוקינסיס.

 

"עיקרון השחרור וההתרחבות מצא חן בעיני. גיליתי שהתנועה הבלתי ליניארית והזורמת של השיטה מחיה ומעוררת וממשיכה להדהד בחיי היום-יום … וככל שמשחררים יותר, כך מרגישים קרובים יותר למרכז יציבים ומאוזנים יותר".


רחלה דייויס – ג'יירוטוניק

מורה מוסמכת בשיטת ג'יירוטוניק (level 1,Gyrotonic level 2, JSB Gyrotonic), מטפלת מומחית בסו-ג'וק, תרפיית החיוך וTwist therapy-, בעלת תואר ראשון בלשון עברית וארכיאולוגיה, באה מרקע של מחול ותנועה, אימא לשניים ולפונצ' (הכלבלבה).

"גוף האדם ונפשו והטבע בכללותו – אלה היצירות המופלאות והמסקרנות ביותר בעיניי. ככל שאני משכילה ללמוד ולפגוש בהם כך אני מבינה טוב יותר את חוקיהם ואת הקשר הבלתי מתפשר ביניהם מחד, ומאידך – תמיד יש עוד  חקירה, עוד גילוי ועוד התפתחות… וזה כל היופי! כך פועלת שיטת הג'יירוטוניק, המבוססת על חוקי הגוף ושאובה מכללי הטבע – ככל שיודעים יותר יש יותר מה ללמוד, וככל שמתרגלים יש עוד ועוד אפשרויות חדשות ומתגלים לגוף מחוזות חדשים של תנועה במרחב ויכולות חדשות של תנועה. וכשהגוף שמח, גם הנפש מתרוממת. אנשים שבאים להתאמן בשיטה וחוויית התרגול האישית שלי הם המורים הגדולים שלי, ואני נהנית לראות את התלמידים שלי נעים ומתפתחים משיעור לשיעור ולהעביר את השיטה הנפלאה והייחודית הזו הלאה. "


דגנית אהרונוב- פילאטיס  –דגניתי

מורה מוסמכת לפילאטיס מזרן וקונטרולוג'י ,

באה מעולם התנועה וההתעמלות האמנותית.

שמה דגש על תרגול מתוך הנשימה, התנועה והנשמה.

"מאמינה שתרגול פילאטיס מסורתי וחיזוק שרירי הליבה של גופנו מכין את הגוף והנפש לכל תרחישי החיים ומסייע לנו לחיות ולחוות את החיים בנוכחות ובביטחון.דוגלת ביחס אישי בונה תוצאות."


ניקה פילר- פילאטיס 

מדריכת פילאטיס מוסמכת, רקדנית מקצועית בעבר, מטפלת ברפואה סינית.
השיעורים מתבססים על זרימה, כח, גמישות ןמשלבים בתוכם אלמנטים מהיוגה ומעולם המחול.

 

FacebookTwitterGoogle+Share