הג׳יירו בשבילי זה הרבה מעבר לעוד אימון. זו התחלה חדשה. 
אני הגעתי פסימית לחלוטין לאחר שסבלתי יותר מדי זמן מכאבים מאוד חזקים, והג׳יירו, בשילוב האנרגיה והסובלנות של תמר האחת והיחידה הביאו אותי למקום חדש. 
זו למידה של קשיבות ופתיחות איך לעבוד נכון עם הגוף שלנו. 
איך לעשות תנועה נכונה שמגיעה ממקום עמוק ויציב ולא סתם תנועה רנדומלית. 
מבחינתי זה הבסיס להכול. 
הבסיס לכל תנועה, לכל סוג ספורט, לכל יום חדש ! 
השינוי שהגוף שלי עבר בזכות התרגול הוא ענק ומרגש. זה לא רק תרגול, זה אנרגיה יוצאת דופן שאני גאה להיות חלק ממנה !

שירי גבע, 25, תל אביב, החלימה מכאבים בכל הגוף ובמיוחד במפרקי הירכיים בעקבות פיברומיאגליה 

שמעון רוטנברג,  צלם. שיפור היציבה והתפקוד 

“הגעתי לסטודיו 8 לפני חמש שנים עם כאבי גב תחתון, תנועתיות מוגבלת וחוסר גמישות בחלק העליון של הגוף, במיוחד חגורת הכתפיים וחוסר נוחות כללי בעמוד השדרה, שהתבטא למשל בקושי רב בעמידה ממושכת בתורים, או בהליכה עם משאות כבדים.

היום, לאחר התמדה בג׳ירוטוניק, תוך שיפור ודיוק הדרגתי של הטכניקות, איכות החיים שלי השתפרה פלאים. אני צועד בטיולי צילום עם ציוד כבד, ללא הפרעה, ועמידות ממושכות כבר לא מטרידות אותי …

תמר והמדריכות בסטודיו, כולן בעלות ידע מקצועי ומעמיק בשיטה וביכולת לדייק אותה עבור כל מתרגל לפי צרכיו ומגבלותיו. לי זה עובד מעולה.” 

סטודיו 8 ג’ירוטוניק, סטודיו לריפוי ואימון הגוף, הנפש והתודעה 077-3380834

ניבה הלף, בת 74  -שיקום מכאבי גב משתקים 

הגיעה אלינו עם כאב גב עז שמקרין לרגל: ״הייתי בדרך לניתוח ולקחתי מורפיום. הכאבים היו בלתי נסבלים. תוך שלושה חודשים של תרגול, הכאב פחת, הפסקתי ליטול משככי כאבים וחזרתי לתפקד. אני עדיין בתהליך, אבל מרגישה שהג׳ירוטוניק הציל אותי״ 

סטודיו 8 ג’ירוטוניק, סטודיו לריפוי ואימון הגוף, הנפש והתודעה 077-3380834

שירן גולדנברג – גולש, שיקום כאבים משחיקה בברכיים 

זה הסיפור של שירן שחזר לגלוש בזכות הג׳ירוטוניק:

“אני שירן גולדנברג, בן 31 מתל אביב. לא ספורטאי גדול, אבל אוהב ספורט, בעיקר גלישת גלים. לפני כחצי שנה אובחנתי ע”י מנהל מחלקה אורטופדית עם שחיקה בפיקה בשתי הברכיים, דבר שלדברי הרופא אין איך לפתור וכנראה שאני הולך לסבול מכאבים עד סוף חיי.

הרופא המליץ לי להוריד עומס מהברך, כלומר לא לרוץ, לגלוש, לשחק כדורגל או כל ספורט אחר שאני אוהב לעשות. בנוסף חשוב לציין שאני עובד בעבודה בה נמצאים הרבה שעות על הרגליים, ככה שגם עבודה הוא המליץ לי להחליף. הגעתי לסטודיו לג’יירוטוניק אחרי ששמעתי על השיטה מאמא של בת זוגתי שאמרה שאולי זה יוכל לעזור לי להפחית בכאבים. התחלתי את האימונים בסטודיו בלי שום ידע מוקדם או הבנה מה קורה באימון.

בהתחלה הייתי מאוד סקפטי לגביי היעילות של זה, לא ראיתי איך זה משפר את המצב שלי ולקח לי זמן להתחבר לאימון הייחודי הזה. אך למעשה, האימון הזה זה נס!

היום אחרי תקופה שאני מתמיד ומתאמן אני יכול לומר שללא ספק זו הייתה ההחלטה הכי טובה שלקחתי לטובת הגוף שלי. ג’יירוטוניק שינה את כל התפקוד היומי שלי, אני לא סובל יותר מכאבים, לא רק בברכיים אלא בשום מקום אחר בגוף, אני מרגיש מאוד טוב עם הגוף שלי בכל מצב ולא רואה את עצמי מעביר שבוע בלי להגיע לסטודיו.״ 

אסתי רויטלמן -שיקום מפציעות ריצה 

אסתי התחילה בסטודיו בשיקום מפציעות של ריצה והיום היא מתרגלת וותיקה ומנוסה.

“ריצה, כאבי גב, טיפול, ושוב ריצה…זו הייתה שגרת החיים שלי. היה לי ברור שפעילות גופנית זה מאמץ וכאבי שרירים זה טוב. בסטודיו למדתי לשחרר, למדתי להתאמץ פחות ולהגיע לתוצאות טובות יותר. הכי חשוב, היום אני יודעת להתמודד כמעט תמיד בעצמי עם כל כאב שמתחיל. 

דורון בשן, סבל מסיאטיקה – כאב שמקרין מהגב בתחתון אל הרגל 

“אני מרגיש כאילו ישנתי במשך 30 שנים ועכשיו התעוררתי.. הגוף שלי נפתח וזז, והכאב פחות חד, היא יותר עמום…”

סטודיו 8 ג’ירוטוניק, סטודיו לריפוי ואימון הגוף, הנפש והתודעה 077-3380834

דפנה גרנות, שילדה בלידה טבעית כנגד כל הסיכויים, מספרת על הריון ולידה תוך גילוי תסמונת התשישות הכרונית, על סימפיזיוליזיס וכאבים חזקים בחלק הקדמי של האגן, ועל השיקום וההצלחה עם ההריון השני. לסיפור המלא…

“אני דפנה, בת 31. הגעתי לסטודיו 8 ולג׳יירוטוניק לפני כשנה, אבל הסיפור שהוביל אותי לשם מתחיל כמה שנים קודם.

בגיל 25 חליתי בתסמונת התשישות הכרונית, מחלה המתבטאת בחוסר סבילות למאמץ. המחלה מגבילה מאוד את התפקוד בכל תחומי החיים, ובפרט לא מאפשרת לבצע פעילות פיזית מאומצת. ממצב שבו הייתי רגילה לרוץ ריצות ארוכות פעמיים בשבוע ולצאת לטיולים עם ציוד על הגב בכל הזדמנות, נאלצתי להסתגל למציאות שבה עלייה של שתי קומות במדרגות מחייבת אותי למנוחה ארוכה, וכל פעילות שאדם סביר כלל לא מרגיש כמאמץ היתה יכולה להשבית אותי לשבוע. בהמלצת הרופאים, ניסיתי במשך כמה שנים למצוא דרך להפעיל את הגוף למרות המחלה: יוגה, פילאטיס, הליכה- אבל תמיד המאמץ שהיה כרוך בכך היה גדול מדי והאפיל על התועלת שבאימון, גם כשהיה מדובר באימון אישי שמותאם למצב שלי. למדתי לחיות עם המחלה, אבל החוסר בפעילות גופנית גרם לכך שהגוף שלי נחלש עוד יותר, וגם סבלתי מכאבי גב וכאבי שרירים.

לפני כשנה וחצי ילדתי את בני הבכור אחרי הריון לא קל, במהלכו סבלתי מסימפיזיוליזיס- כאבים חזקים בחלק הקדמי של האגן, שנובעים מהתרחבות יתר של המפרק במהלך ההריון. לקראת סוף ההריון כל הליכה של כמה צעדים או שינוי תנוחה היו כרוכים בכאבי תופת. הרופאים אמרו לי שאין לכך טיפול ושהמצב יחלוף לאחר הלידה, אך לצערי זה לא קרה. מצאתי את עצמי מטפלת בתינוק קטן כשאני מוגבלת מאוד: לא יכולה להחזיק אותו תוך כדי שאני קמה או מתיישבת, לא יכולה לשבת לידו על הרצפה. הכאבים חלפו רק לאחר טיפול פיזיותרפי ממושך, בסופו המליצה לי הפיזיותרפיסטית להתחיל לתרגל ג׳יירוטוניק על מנת לחזק את הגוף וגם להכין אותו להריון הבא.

וככה הגעתי לתמר ולסטודיו.

כבר בשיעור הראשון היה לי ברור שמצאתי סוף סוף את מה שחיפשתי כבר כמה שנים. הרגשתי שהגוף עובד קשה, אבל כמו קסם, זה כמעט ולא היה כרוך במאמץ. יצאתי מהשיעור רעננה- ההפך הגמור ממה שהתרגלתי להרגיש אחרי פעילות גופנית. המשכתי להתאמן, ובמקום להתיש אותי האימונים חיזקו אותי. גם הכאבים מהם סבלתי בשרירים ובגב פחתו מאוד. לאחר כמה חודשים נכנסתי להריון נוסף, במהלכו המשכתי להתאמן ברצף. בניגוד להריון הקודם בו לא יכולתי לזוז והגוף שלי התנוון, הפעם הצלחתי לשמור על חיוניות. כאבי הסימפיזיוליזיס הופיעו הפעם בשלב מוקדם מאוד של ההריון, אך שילוב של פיזיותרפיה ואימוני ג׳יירוטוניק מותאמים הביאו אותי לסוף ההריון בתפקוד גבוה יחסית ועם כאבים מינימליים. האימון שעשיתי עם תמר בשבוע 37 היה ניצחון בשבילי: עם תשישות כרונית וסימפיזיוליזיס, בחודש תשיעי, הצלחתי להזיז את הגוף והרגשתי מצוין.

אני עומדת ללדת בכל יום.

ומחכה כבר לחזור לסטודיו עם התינוקת לאחר הלידה. “

רועי אלטמן , שיקום מניתוח בחוליות בעקבות פריצת דיסק 

תמר המדהימה והג’ירוטוניק ממש מצילים אותי מהכאבים אחרי פריצת דיסק +  ניתוח?

 אימונים כייפים ומשחררים שגורמים לי לגלות את הגוף שלי מחדש

תמר בלונדר , סבלה מכאבי צוואר עזים 

הסטודיו נעים, האווירה טובה ומעל הכל הצוות מדהים!

התחלתי עם הג’יירוטוניק בעבודה פרטנית עם תמר שטיין מנהלת הסטודיו, שבעבודה מדוייקת ורגישה הצעידה אותי לעבר התחזקות והבנה טובה יותר של הגוף ולא רק.. אחרי מס’ חודשים השתלבתי בקבוצות כשכל מורה מביאה את הגישה והקצב המיוחדים שלה ותמיד במקצוענות. הגעתי למצב שעשיתי 3 פעמים בשבוע וזה היה פשוט כיף אדיר! תודה סטודיו 8 שהצלתם אותי באחת התקופות המאתגרות בחיי ?

הילה זליכה, נטורופטית ואמא טריה 

ממליצה בחום!!! צוות מקסים ומאוד מקצועי. שילוב של אימוני כוח עם תנועה והתארכות. האימונים עזרו לי במיוחד בתקופת ההריון, פשוט שחררו והרגיעו את כל הכאבים ממש עד השבוע האחרון להריון. תמר וכל צוות המורות נהדרות!! בנוסף, ממליצה להגיע גם לשיקום לאחר הלידה שם העבודה היא מותאמת אישית ומאוד מחזקת. שווה לכם לנסות…