לשחרר את הצוואר באהבה

סטודיו 8 ג’ירוטוניק, סטודיו לריפוי ואימון הגוף, הנפש והתודעה 077-3380834

יש משפט שאומר, שהראש מסתכל לאן שהצוואר לוקח אותו. הצוואר מחבר בין הראש והגוף, בין השכל והלב. המחשבות והרגש. הוא המעבר הצר שבו עובר הרבה מידע, ואם יש בעיה בזרימה, זה מורגש היטב כמתח, כאב או כיווץ. כשכואב לי הצוואר, זה סימן שאני צריכה לשחרר ולהניע את הגוף ולפתוח את הזרימה. בתור מישהי שזזה כל חיי, מלמדת תנועה מזה 20 שנים, ומתוכן ג׳ירוטוניק כבר 10 שנים, אני יודעת איך לשחרר את הצוואר, ואז תוך כדי תנועה אני מגלה שלא הכל אני יודעת.

תרגיל פיתול מצויין לשחרור הצואר

הנשימה היא דרך מופלאה להעניק לגוף שלי תשומת לב ואהבה. לעצור ולהקשיב. איך שאני מתחילה לנשום, אני מרגישה. הלב מספר מה קורה לי, מה הרגש שלא שמתי לב אליו, ולא נתתי לו לעבור בצוואר, כי פחדתי. וגם באיזה שהוא מקום, חשבתי שאם אני לא אשים לב, זה יעלם. אבל אי אפשר לשקר לגוף.

ועכשיו, אני מקשיבה ללב, ונושמת. אני זזה ונושמת, ולאט לאט הכיווץ בצוואר משתחרר. תשומת הלב מזינה את המקום, והתנועה העדינה והרכה כמו שוטפת את הגוף באור מרפא.הכאב מתחלף בתחושה נעימה של חום, זרימה, ורכות. אני כבר לא דוחה את הכאב, אני אוהבת אותו כי הוא עוזר לי להבין יותר טוב את עצמי .

התנועה הופכת להיות יותר חופשית ומשוחררת, וככל שהיא גדלה כך הלב מתרחב ומרגיש אהבה. אני כבר לא מרגישה לבד. יש לי את עצמי. התחושה הזו מלווה אותי כל היום. החושים שלי חדים, הלב פתוח והגוף ער.

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *