מה זה גיאומטריה גופנית? 

Body Geometry גיאומטריה גופנית, מלמדת אותנו כיצד לנוע בהתאמה לטורוס, הדרך של הטבע ליצור, לחדש ולשמר חיים. התנועה בדפוס של הטורוס מחקה את התנועה של היקום, הטבע, האטומים, הגלקסיות… ומאפשרת לגוף להתמלא ולשמר את אנרגיית החיים. 

הגוף הפיזי שלנו מחובר לשדה אנרגיה המקיף אותנו. גם אם לא רואים אותה ניתן לחוש אותה ולהניע אותה על ידי תנועה וכוונה.  אותו שדה אלקטרו-מגנטי של גופנו פועם וזורם בכיווני זרימה מיוחדים, מעגליים ורב מימדיים. השדה האלקטרומגנטי הזה קיים בכל אחד מאיתנו ובכל יצור חי וצומח, בכל אטום ובגלקסיה. מחקרים רבים בתחום הפיזיקה, המתמטיקה והגיאומטריה הוכיחו את קיומו. בתורות קדומות כגון מצרים העתיקה ובני המאיה, השתמשו בו כדי לפתח את החברה והתודעה, וגם  תורות עכשוויות כגון הגיאומטריה המקודשת מכירות בו בתור הצורה האולטימטיבית שנקראת טורוס. 

בהבנת הגיאומטריה של הגוף והשימוש בה, אנו מתאמים את השדה האנרגטי שלנו עם זה של הטבע והיקום, ויוצרים הרמוניה בין גוף, נפש נשמה ורוח. כשהם מאוזנים, נוכל לשמר גוף בריא, יציבה נכונה, סידור נכון של עמוד השדרה והשלד ליצירת תנועה חופשית ללא מאמץ. כיול התנועה של הגוף לצורה של  הטורוס יכול לרפא מחלות וכאבים. 

שיטת הגיאומטריה הגופנית Body Geometry מסבירה כיצד להניע  את הגוף בצורה טבעית אורגנית וללא מאמץ תוך שימוש בצורות גיאומטריות אלה. 

למי זה מתאים? 

לכולם! אם מעניין אתכם ללמוד כלים אנרגטיים ותודעתיים להעצמת התרגול הגופני, להבראת ואיזון הגוף, מורים לתנועה יוגה פילטיס מטפלים ותלמידים…

מה בסדנה ? 

בסדנת הגיאומטריה של הגוף נלמד כיצד להגיע לטווחים חדשים של תנועה ולמקומות חדשים בגוף, עם פחות מתח ומאמץ. נניע את האנרגיה בגוף בעזרת תנועה מעגלית וספיראלית, והדימויים של הצורות הגאומטריות. נכיר את צורות וכיווני זרימת האנרגיה בגוף, ונסנכרן אותן עם נשימה ותנועה. התנועה המחוברת לשדה האנרגטי מנקה את המיותר ומזמנת שקט, חיבור פנימי, הקשבה ומודעות. 

מה תקבלו מהסדנה 

תכירו את הצורות של כיווני זרימת האנרגיה בגוף, ביקום ובטבע .

תלמדו  כיצד להניע את האנרגיה בצורות אלה על מנת לנקות את המיותר, ולמלא את הגוף באנרגיה חדשה ומזינה.

זהו תרגול פיזי עדין בהשראת שיטת הג’ירוקינסיס שמתאים לכל טווח הרמות והיכולות הגופניות. 

 

מתי ואיפה 

מיקום- בטבע בצפון תל אביב, ניתן גם להשתתף בזום למי שרוצה  

מתי – שישי 6.6

שעות –  09:00-11:30 

עלות – 250 ש”ח 

מוכנים לפתוח את הלב?

להרשמה לסדנא

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה