מה זה גיאומטריה גופנית? 

את שיטת הגיאומטריה הגופנית פיתחה תמר שטיין קסמן.

הגוף הפיזי שלנו מחובר לשדה אנרגיה המקיף אותנו. גם אם לא רואים את אותה אנרגיה, ניתן לחוש ולהניע אותה על ידי תנועה וכוונה. אותו שדה אלקטרו-מגנטי של גופנו פועם וזורם בכיווני זרימה מיוחדים, מעגליים ורב מימדיים. השדה האלקטרומגנטי הזה קיים בכל אחד מאיתנו ובכל יצור חי וצומח, בכל אטום ובגלקסיה. מחקרים רבים בתחום הפיזיקה, המתמטיקה והגיאומטריה הוכיחו את קיומו. בתורות קדומות כגון מצרים העתיקה ובני המאיה, השתמשו בו כדי לפתח את החברה והתודעה, וגם גישות עכשוויות כגון הגיאומטריה המקודשת מכירות בו בתור הצורה האולטימטיבית שנקראת טורוס.

הגיאומטריה הגופנית, Body Geometry מלמדת כיצד להניע  את הגוף בצורה טבעית אורגנית וללא מאמץ. עובדים עם דימויים ותחושות גופניות, דמיון מודרך ומדיטציה תוך כדי תנועה. התנועה המדיטטיבית יוצרת חיבור בין הפיזי לרגשי בעזרת המימד האנרגטי.

בעזרת הגיאומטריה הגופנית (BODY GEOMETRY ) אנו לומדים לנוע בחופשיות ובקלות יחד עם הזרימה הטבעית של האנרגיה בגוף ובעולם. כשאנו נעים במעגלים, ספיראלות, גלים, אנו בעצם מדמים את התנועה בטבע. התנועה בערוצי הזרימה המיוחדים ( מרידיאנים, קווים של פאשייה) פותחת את הזרימה של האנרגיה בגוף במקומות החסומים, ומביאה לריפוי של מחלות, פציעות, כאבים, מתח, חרדה, דיכאון, ועוד. 

בהבנת הגיאומטריה של הגוף והשימוש בה, אנו מתאמים את השדה האנרגטי שלנו עם זה של הטבע והיקום, ויוצרים הרמוניה בין גוף, נפש נשמה ורוח. כשהם מאוזנים, נוכל לשמר גוף בריא, יציבה נכונה, סידור נכון של עמוד השדרה והשלד ליצירת תנועה חופשית ללא מאמץ. כיול התנועה של הגוף לצורה של  הטורוס עוזר לגוף לרפא מחלות וכאבים.

למי זה מתאים? 

אין צורך בידע מוקדם.
תלמידים חדשים וותיקים, מורים לתנועה, יוגה, פילאטיס, מטפלים ועוד.
למי שרוצה לקבל כלים לריפוי ואיזון הגוף, ליצירת גוף בריא, יציבה נכונה ותנועה ללא כאב או מאמץ  
למי שרוצה לקבל כלים לעצמו ואו להעביר את זה הלאה למטופלים .
כלים אנרגטיים תודעתיים ופיסים .

מה בסדנה ? 

תיאוריה ופרקטיקה !

נלמד כיצד להגיע לטווחים חדשים של תנועה ולמקומות חדשים בגוף, עם פחות מתח ומאמץ.

נכיר את צורות וכיווני זרימת האנרגיה בגוף, ביקום ובטבע ונסנכרן אותן עם נשימה ותנועה. התנועה המחוברת לשדה האנרגטי מנקה את המיותר ומזמנת שקט, חיבור פנימי, הקשבה ומודעות

נניע את האנרגיה בגוף בעזרת תנועה מעגלית וספיראלית, והדימויים של הצורות הגאומטריות.

 

מתי ואיפה 

מיקום-בפארק הירקון מול קוסובסקי 58 , ניתן גם להשתתף בזום למי שרוצה  

מתי – שלישי 30.6

שעות –  09:00-11:30 

עלות- בהרשמה מוקדמת 200 ש”ח. מ25.6 – 250 ש”ח 

מוכנים לפתוח את הלב?

 

להרשמה לסדנא

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

אני מרותקת מהכוחות האנרגטיים הפועלים על הגוף תוך כדי תנועהמתוך למידה ומחקר ארוך ומעמיק גיליתי את הגיאומטריה של הגוף כמפתח רב עוצמה לריפוי איזון ויצירת תנועה משוכללת, עדינה ובעלת עוצמה רבה. כך אני מלמדת את תלמידיי ומורותיי וכך אני מסנכרת את הגוף שלי עם האנרגיה הכוללת של היקום. אני מרגישה ברת מזל שאני יכולה לחלוק את הידע הזה עם אחרים, ומזמינה אתכם ללמוד את סוד הקסם של הגיאומטריה המקודשת של הגוף” שלכם, תמר

קראו עוד על תמר שטיין קסמן