“מה זה להיות חופשי בגוף? למצוא את הקרקוע לאדמה, את ההתארכות לקצוות, ואת המרכז העמוק לתמיכה בין השניים. זה ג’ירוטוניק.”

ג’ירוטוניק הוא אימון גופני הוליסטי המושתת על תנועה מעגלית, רב מימדית וזורמת אשר פותחת מקומות חסומים בגוף, ומהווה כלי טיפולי לשיקום מכאבים ופציעות.  

קורס הסמכת מדריכים בשיטת ג’ירוקינסיס וג’ירוטוניק בהנחיית PT תמר שטיין קסמן

Gyrotonic Pre Training, Gyrokinesis Pre Training

אם את/ה מחפש/ת להתפתח בקריירה מתגמלת ומספקת,

אם את/ה מרגישה שחסר לך משהו כמורה, ומבקשת להעמיק אל תוך עולם התנועה והגוף,

הקורס להכשרת מורים לג’ירוקינסיס וג’ירוטוניק יעניק לך את כל זה ומעבר.

הצטרפו אלינו לקורס הסמכת מורים לשיטה! 

מה ייחודי בג’ירוטוניק 

ג’ירוטוניק מלמדת אותנו להשתמש במרכז הגוף לעבודה עמוקה ביותר בעזרת מציאת הקשר לנשימה ומציאת הסידור הנכון של הגוף. זה מוביל למציאת היציבה הנכונה שמאפשרת חופש תנועתי, שחרור חוליות הגב, הרחבת האלאסטיות וטווח התנועה במפרקים ובעמוד השדרה. ג׳ירוטוניק מאפשרת לנו תנועה חופשית ללא מאמץ, בגלים, מעגלים ושמיניות.  צורות אלו של תנועה מקדמות פתיחה של מקומות חסומים, ומקלה על בעלי פציעות, כאבים ומגבלות לנוע בצורה טבעית ואורגנית. לכן ג’ירוטוניק היא מערכת תנועה אשר מתמחה בשיקום של כאבי גב ומפרקים ומגבלות תנועה. התרגול בג’ירוטוניק יוצר תחושה נעימה של ריחוף טבעי ואהבה ומאזן לא רק את היציבה אלא גם את התודעה. 

המכשור מאפשר למתאמן לנוע במעגלים, תוך מתן תמיכה, והפעלת התנגדות, הוא מעוצב בהתאמה לדפוסי התנועה הטבעיים של הגוף האנושי, ומודולארי לצורך התאמה למידות ולצרכים של כל מתאמן.

בואו ללמוד מידע עשיר בתחומי הג׳ירוטוניק הג׳ירוקינסיס, השיקום והנשימה ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלכם. 

הקורסים הבאים 

ג’ירוטוניק -אוקטובר  2020  27,28,29 לאוקטובר , 1,2,3 לנובמבר

09:00 עד 15:00 בסטודיו 8 ג’ירוטוניק ה באייר 62 תל אביב 

ג’ירוקינסיס אוקטובר -נובמבר 2020 

בואו לגלות את הקסם ולהצטרף לשישה ימים של שכרון חושים! 

להזמנת שיעור היכרות

המלצה על קורס ג’ירוקינסיס

עומר, רקדנית, מורה לפילאטיס מכשירים

המלצה של בוגרת קורס ג’ירוטוניק

“הגעתי לקורס אחרי היכרות מאוד קצרה עם שיטת הגיירוטוניק מתוך הבנה להבין מה זאת החיה הזאת ולמה זה שונה מכל סוגי התאמנות והתעמלות שהכרתי עד כה. יום-יום התעמקנו בתרגילים מתוך עקרונות השיטה וגיליתי עד כמה אני מתאמצת כשצריך בעצם לשחרר. הרגשתי שבכל יום הגוף שלי עובר חוויה חדשה ומשהו חדש נפתח והיום, בסיום הקורס אני מרגישה שיש לי אפילו עוד יותר סקרנות מאשר בהתחלה, רצון ואנרגיה להמשיך לחקור את חווית התנועה וטווחים חדשים שהגוף שלי מסוגל להגיע עליהם

דשה פלי , מורה לריקודים סלוניים

המלצה על קורס הג’ירוטוניק  

“את תחילת הדרך בתור מאמן לג׳ירוטוניק עשיתי אצל תמר. החוויה של הקורס הראשון היתה שונה ומיוחדת מאוד. זו הפעם הראשונה שקיבלתי תחושה מעמיקה של מה היא דרך הסתכלות גופנית, נפשית ורוחנית יחד ועם רצון עז להעביר את הבשורה הלאה. תמר העבירה את הקורס במקצועיות ובחן רב. ניכרת התשוקה שלה דרך העבודה מה ששדרג את חווית הלמידה שלי בתור מדריך לשיטה. אני ממליץ בחום על קורס ג׳ירוטוניק פרי טריינינג עם תמר.”

גל מחזרי, רקדן בלט ומורה לג’ירו