סוף שבוע קסום של של תנועה משיטת ג’ירוקינסיס, נשימה וניקוי גופני ותודעתי. 

הריטריט עושה מעין “ריסטרט” למערכת, ומנקה את מה שכבר לא משרת אותנו. גם כאבים, פחדים ועכבות. באותו מקום של ריק, נכנסת ההשראה לגבי מה השינוי שאנו רוצים לעצמנו. תרגול ה “מטמורפוזיס”  – נשימה של ניקוי, התחדשות ורענון התאים בכל הגוף, תוך כדי תנועה עם מוסיקה, היא חוויה שמשנה את התודעה, פותחת את חושים ומניעה תהליכים. לקראת האביב, נעשה ניקיון יסודי של הגוף והנפש, נוותר על מה שלא מיטיב עמנו, ונפנה מקום להשראה והבראה. 

למי זה מתאים – 

הפעילות מתאימה גם למתחילים שרוצים ליהנות מחוויה ייחודית ומרגיעה של התחדשות והזנה. וכן לתלמידים  וותיקים, ולמורים ומדריכים לג’יירוטוניק וג’ירוקינסיס ותנועה למטפלים בגוף ובנפש.

מה בריטריט 

מטמורפוזיס – GYROKINESIS® Breathing Course Intensive בהנחיית  PT תמר שטיין קסמן 

סדנת נשימה וריפוי מעמיקה משיטת ג’ירוקינסיס – חוויה מעוררת חושים שפותחת את הגוף הפיזי והאנרגטי מחסימות בעזרת טכניקות נשימה עמוקה בליווי מוסיקה שהולחנה על ידי יוצר השיטה לתרגול הרמוני ואינטנסיבי של ניקוי. 

שני שיעורים מלאים של שעה וחצי 

תרגול ג’ירוקינסיס -GYROKINESIS® בהנחיית  PT תמר שטיין קסמן

שיטת אימון הוליסטית ומתקדמת. מושתתת על תנועה מעגלית וזורמת,הפותחת מקומות חסומים בגוף. התרגול מקנה חוויה של התרוממות רוח, חיזוק, דיוק ריכוז והתחדשות. 

שני שיעורים מלאים של שעה וחצי קישור לסרטון גירוקינסיס   https://youtu.be/Xulrt2Lluj4

סדנת גיאומטריה גופנית Body Geometry , בהנחיית PT תמר שטיין קסמן 

סדנה ייחודית ופורצת דרך אשר מסבירה על כוח הריפוי של הגיאומטריה בגוף הפיזי והאנרגטי, ומלמדת כיצד לתעל את האנרגיה בגוף על מנת לנוע בקלות, בחופשיות וללא מאמץ. נשתמש במידע החדש והמתקדם הזה הזה לצורך תרגול הנשימות והתנועה במהלך הסופש, ונתרגל מדיטציה על מנת לכייל את הגיאומטריה אל הגוף הפיזי והאנרגטי.

הלוקיישן 

הריטריט יתקיים בכליל, ישוב קהילתי- אקולוגי שבגליל המערבי, בלוקיישן שטובל בטבע ירוק ופריחה אביבית בשיאה.

במקום שבו גוף ורוח נפגשים, נלמד לדבר אל הגוף, להקשיב לו, וליצור שינוי אמיתי בתבניות והדפוסים של הגוף בשאיפה לאיזון, חיזוק וריפוי. 

איפה – הסטודיו בקפה כליל, השוכן בתוך טבע יפהפה (כליל במרחק שעה וחצי נסיעה מתל אביב בגליל המערבי)

מתי 1-2 למאי  שישי שבת  

עלות – 950 שח בהרשמה מוקדמת עד 29.2,  כולל לינה משותפת וארוחות בקפה כליל – מזון טבעוני, צמחוני, בריא וטעים להפליא. מחיר רגיל 1150 ש”ח החל מ 1.3. 

שימו לב, ניתן להצטרף גם ליום אחד או לשיעור או לסדנה בודדים. 

ניתן ללון גם בחדר פרטי בגסט האוס בכליל בתוספת תשלום של 100 שח לאדם. 

לצפייה בריטריט בשנה שעברה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה