בעקבות המצב, אנו מציעים שיעורי ג’ירוקינסיס פתוחים לקהל בוידאו אונליין 

תרגול תנועה ונשימה הוכח מחקרית להשפעה חיובית על חיזוק המערכת החיסונית, וויסות מדדי הגוף ואיזון רגשי.
בין הילדים שבבית, האיומים שבחוץ ותחושות של פחד ודאגה לאהובים שלנו, חשוב לדאוג לעצמנו.  תנועת הג’ירוקינסיס מעוררת, מרגיעה, מחדדת את החושים, אבל הכי חשוב – מנקה ומחזקת את מערכת הנשימה, ומגינה עליה מנגיפים. השיעור תורם להרגעה ולשחרור הגוף והנפש.

בשבוע הבא, תמר שטיין קסמן תלמד שיעור ג’ירוקינסיס פתוח לקהל באפליקציית זום. בכל שיעור, הפתעה חדשה ומענגת.  את השיעור אונליין אפשר לעשות בנוחות מהמחשב בבית, או מהנייד,  בחיבור לאפליקציית ZOOM, בקלות. 

למי זה מתאים? 

אם אתם מרגישים בודדים, תקועים, הגוף מתוח וצמא לתנועה טבעית ומרפאת. אם אתם שמים לב שהמתח משפיע עליכם ורוצים לפרוק קצת. לתלמידים שלנו שנשארים בבית, למצטרפים חדשים שרוצים לטעום מהג’יירוקינסיס, למורים בתהליך ההכשרה, כולם מוזמנים! 

מה זה ג’ירוקינסיס? 

ג’ירוקינסיס מביאה את השילוב המושלם בין גוף, נפש, ורוח. התרגול בתנועה מעגלית וזורמת מחזק את הגוף לעומקו, תוך הקשבה וחיבור פנימי. ג’ירוקינסיס גורמת לנו להרגיש טוב יותר בגוף שלנו, משחררת מכאבים ומתח, וממלאת בחיוניות שמחה וקלות. השיטה מלמדת אותנו מחדש על הסידור הנכון של הגוף שלנו, וכיצד לנוע ולנשום באופן שמתאים ונכון עבורנו. 

מה בשיעור 

בשיעור נלמד את הרצפים של שיטת ג’ירוקינסיס דרך גישת הגיאומטריה הגופנית של תמר, נלמד תרגול המחזק את המערכת החיסונית ומערכת הנשימה. נלמד כיצד לארגן את הגוף ביציבה הנכונה שלו, לנתב את הכוח למרכז העמוק בגוף על מנת לשחרר את המקומות המתוחים הנושאים בעומס. ובעיקר- לנוע בזרימה, בחופשיות ובשמחה. 

בואו ליהנות  מחוויית תנועה ממכרת, כי נמשיך לנשום לזוז ולאהוב, לא משנה מה!

לוח השיעורים

מערכת השעות   
בוקר 

יום ראשון 10:00 עם תמר
יום שני 09:00 עם דנה
יום שלישי ב10:00 עם תמר
יום רביעי ב10:00 עם דניאל
יום חמישי ב09:00 עם ריי
יום שישי ב09:30 עם סטפני
ערב
יום ראשון ב 18:00 עם אדריאנה
יום שני ב20:30 עם סטפני
יום שלישי ב19:00 עם דנה
יום רביעי ב18:00 עם אדריאנה

 אנא הרשמו מראש 

אורך שיעור 55  דקות, לשיעור נדרש כסא ומזרון. השיעור מותאם ליכולת האישית של כל אחד.

בריאות לכולם!

לקבלת מדריכים מצולמים, כתבות, ומידע על שיעורי האונליין, הצטרפו לתפוצת ווטסאפ של קהילת ג’ירוקינסיס אונליין. שלחו הודעת ווטסאפ ל0508556779 תמר 

האימון בשיעורים הוא באחריותו של המתאמן בלבד, במידה שחשים כאב או אי נוחות יש להפסיק את התרגול. 

מלאו פרטים כאן, והצטרפו לקהילת ג'ירוקינסיס אונליין

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה