“לזוז כי משהו מניע אותך מבפנים,  לנוע לכל כיוון תוך שליטה ללא מגבלות, ללא מאבק. לנוע בחופשיות, כמו ילד. כמו חתול. כמו מוזיקה. תנועה הרמונית ורציפה בסנכרון עם נשימה, המעוררת את החושים ומחדשת את האנרגיה”. 

את שיטת הגיאומטריה הגופנית פיתחה תמר שטיין קסמן.

הגיאומטריה הגופנית, Body Geometry מסבירה כיצד להניע  את הגוף בצורה טבעית אורגנית וללא מאמץ, תוך שימוש בצורות גיאומטריות. התנועה מדיטטיבית, ויוצרת חיבור בין הפיזי לרגשי בעזרת המימד האנרגטי.

השיטה מבוססת על שילוב בין ג’ירוטוניק, ג’ירוקינסיס, גיאומטריה מקודשת, מדיטציה ונשימה. 

בעזרת הגיאומטריה הגופנית (BODY GEOMETRY ) אנו לומדים לנוע בחופשיות ובקלות יחד עם הזרימה הטבעית של האנרגיה בגוף ובעולם. כשאנו נעים במעגלים, ספיראלות, גלים, אנו בעצם מדמים את התנועה בטבע וביקום, מהאטום ועד הגלקסיות. התנועה בערוצי הזרימה המיוחדים של השיטה, מאפשרת זרימה של האנרגיה בגוף המביאה לריפוי של מחלות, פציעות, כאבים, מתח, חרדה, דיכאון, ועוד. השיטה מבוססת על שילוב של הג’ירוטוניק יחד עם עקרונות וכלים מעולם הרוח והריפוי האנרגטי, בעיקר הגיאומטריה המקודשת. אין צורך בידע מוקדם. 

מה זה גיאומטריה גופנית? 

הגוף הפיזי שלנו מחובר לשדה אנרגיה המקיף אותנו. גם אם לא רואים אותה ניתן לחוש אותה ולהניע אותה על ידי תנועה וכוונה.  אותו שדה אלקטרו-מגנטי של גופנו פועם וזורם בכיווני זרימה מיוחדים, מעגליים ורב מימדיים. השדה האלקטרומגנטי הזה קיים בכל אחד מאיתנו ובכל יצור חי וצומח, בכל אטום ובגלקסיות. מחקרים רבים בתחום הפיזיקה, המתמטיקה והגיאומטריה הוכיחו את קיומו. בתורות קדומות כגון מצרים העתיקה ובני המאיה, השתמשו בו כדי לפתח את החברה והתודעה, וגם  תורות עכשוויות כגון הגיאומטריה המקודשת מכירות בו בתור הצורה האולטימטיבית שנקראת ” טורוס “. 

בהבנת הגיאומטריה של הגוף והשימוש בה, אנו מתאמים את השדה האנרגטי שלנו עם זה של הטבע והיקום, ויוצרים הרמוניה בין גוף נפש נשמה ורוח. כשהם מאוזנים, נוכל לשמר גוף בריא, יציבה נכונה, סידור נכון של עמוד השדרה והשלד. כל אלו מביאים ליצירת תנועה חופשית ללא מאמץ. מכאן מתחיל הריפוי. זו תנועה שמניעה את הנשמה. 

כשאנו מרגישים לא מחוברים, לא בטוחים, כואבים, החיבור לאנרגיה של הלב, הטבע והיקום מאפשרת איזון וריפוי מיטבי. 

״הכוונה היא הכוח המניע את התנועה ״ ג׳וליו הורבאט, מייסד הג׳ירוטוניק

“אני מרותקת מהכוחות האנרגטיים הפועלים על הגוף תוך כדי תנועה.  מתוך למידה ומחקר ארוך ומעמיק גיליתי את הגיאומטריה של הגוף כמפתח רב עוצמה לריפוי איזון ויצירת תנועה משוכללת, עדינה ובעלת עוצמה רבה. כך אני מלמדת את תלמידיי ומורותיי וכך אני מסנכרת את הגוף שלי עם האנרגיה הכוללת של היקום. אני מרגישה ברת מזל שאני יכולה לחלוק את הידע הזה עם אחרים, ומזמינה אתכם ללמוד את סוד הקסם של הגיאומטריה המקודשת של הגוף” שלכם, תמר 

איך זה מרגיש ?

להיות חופשי בגוף. למצוא את הקרקוע לאדמה, את ההתארכות לקצוות, ואת המרכז העמוק לתמיכה בין השניים. השיטה מבוססת על תנועת אנרגיית הקונדליני, שמתחילה באגן ומתפשטת החוצה לכל הכיוונים והמישורים. התרגול יוצר תחושה נעימה של ריחוף טבעי ואהבה, ומאזנת לא רק את היציבה, אלא גם את התודעה. 

על הקשר בין שיטת הג’ירוטוניק לגיאומטריה הגופנית :

“במקום לנסות ליצור ייצוב על ידי קיבוע או החזקת הגוף בתנוחה מסוימת, שיטת הג’ירוטוניק מעודדת את המתאמן למצוא איזון בין תנועה ארוכה החוצה (פשיטה) ודחיפה פנימה לכיוון שרירי הליבה של הגוף (כיווץ). הניגוד הזה איננו סטטי כלל ועיקר ובמקום זאת ישנה תנועת גל רציפה ומתמשכת הדומה לרחש של פעימה בתנועה החוצה, ותנודה פנימה מתוך מרכז הגוף. בדרך הזו מושג הייצוב המתבקש באמצעות איזון בין שני כוחות מנוגדים” (Joyce Campbell).

לסדנאות ומידע נוסף, מוזמנים ליצור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה