את שיטת Body G  (גיאומטריה גופנית) פיתחה תמר שטיין קסמן.

הגיאומטריה הגופנית, Body Geometry מסבירה כיצד להניע ולרפא את הגוף מכאבים בצורה טבעית, אורגנית וללא מאמץ, תוך שימוש בעבודה אנרגטית.

פיתחתי את הכלי הזה עבור מי שרוצה להרגיש טוב בגוף שלו, להרגיש מחובר לאמת שלו, ולנוע בחיים ללא מגבלות. 
אם כואב לך, וניסית הכל, זה בטח מובן לך שיש משהו עמוק יותר שמבקש להתגלות. שיש להתחבר פנימה כדי למצוא את המפתח לריפוי. מי שמבקש להכניס לחיים שלו ריפוי עמוק ואמיתי שמגיע מהמקור לכאב, צריך להבין שתמיד יש קשר למימד הרגשי והאנרגטי. 
תהליך ריפוי שיוצר שינוי אמיתי, מתקיים כשיש שילוב של שלושה מימדים: פיזי נפשי ואנרגטי, והוא עובד טוב יותר, כאשר יש חיבור עם התודעה. כשנמצאים בנוכחות ומקשיבים אל הסימנים שהגוף נותן. 
אנו מיישמים את הידע והחוויה לתוך חוויית תנועה מדיטטיבית, זורמת טבעית ומהנה אשר עוזרת לגוף לשחרר, להיפתח ולהרפא. 

בעזרת הגיאומטריה הגופנית (BODY GEOMETRY ) אנו לומדים לנוע בחופשיות ובקלות יחד עם הזרימה הטבעית של האנרגיה בגוף ובעולם. כשאנו נעים במעגלים, ספיראלות, גלים, אנו בעצם מדמים את התנועה בטבע וביקום, מהאטום ועד הגלקסיות.

התנועה בערוצי הזרימה המיוחדים של השיטה, דרך הצורות הגיאומטירטת המקודשות, מאפשרת זרימה של האנרגיה בגוף המביאה לריפוי מיטבי של מחלות, פציעות, כאבים, מתח, חרדה, דיכאון, ועוד. השיטה מיישמת את הגיאומטריה המקודשת על תנועת גוף האדם.  

מה זה גיאומטריה גופנית? 

הגוף הפיזי שלנו מחובר לשדה אנרגיה אלקטרומגנטי המקיף אותנו. גם אם לא רואים אותו ניתן לחוש אותו ולהניע אותו על ידי תנועה וכוונה.  אותו שדה אלקטרו-מגנטי של גופנו פועם וזורם בכיווני זרימה מיוחדים, מעגליים ורב מימדיים. השדה הזה קיים בכל אחד מאתנו ובכל יצור חי וצומח.

מחקרים רבים בתחום הפיזיקה, המתמטיקה והגיאומטריה הוכיחו את קיומו. בתורות קדומות כגון מצרים העתיקה ובני המאיה, השתמשו בו כדי לפתח את החברה והתודעה, וגם  תורות עכשוויות כגון הגיאומטריה המקודשת מכירות בו בתור הצורה האולטימטיבית שנקראת ” טורוס “. 

בהבנת הגיאומטריה של הגוף והשימוש בה, אנו מתאמים את השדה האנרגטי שלנו עם זה של הטבע והיקום, ויוצרים הרמוניה בין גוף נפש נשמה ורוח. כשהם מאוזנים, נוכל לשמר גוף בריא, יציבה נכונה, סידור נכון של עמוד השדרה והשלד. כל אלו מביאים ליצירת תנועה חופשית ללא מאמץ. מכאן מתחיל הריפוי. זו תנועה שמניעה את הנשמה. 

כשאנו מרגישים לא מחוברים, לא בטוחים, כואבים, החיבור לאנרגיה של הלב, הטבע והיקום מאפשרת איזון וריפוי מיטבי. 

“אני מרותקת מהכוחות האנרגטיים הפועלים על הגוף תוך כדי תנועה.  מתוך למידה ומחקר ארוך ומעמיק גיליתי את הגיאומטריה של הגוף כמפתח רב עוצמה לריפוי איזון ויצירת תנועה משוכללת, עדינה ובעלת עוצמה רבה. כך אני מלמדת את תלמידיי וכך אני מסנכרת את הגוף שלי עם האנרגיה הכוללת של היקום. אני מרגישה ברת מזל שאני יכולה לחלוק את הידע הזה עם אחרים, ומזמינה אתכם ללמוד את סוד הקסם של הגיאומטריה המקודשת של הגוף” שלכם באהבה, תמר 

איך זה מרגיש ? נפלא! 

לחוש את השדה האנרגטי זה להיות חופשי בגוף. למצוא את הקרקוע לאדמה, את ההתארכות לקצוות, ואת המרכז העמוק לתמיכה בין השניים. השיטה מבוססת על תנועה שמתחילה מהמרכז ומתפשטת החוצה לכל הכיוונים והמישוריםבספיראלה אינסופית. התרגול יוצר תחושה נעימה של ריחוף טבעי ואהבה, ומאזנת לא רק את היציבה של הגוף, והתחושה בו אלא גם את רגש, והתודעה. 

מוזמנים להצטרף אלי לקורס בו נלמד כיצד להטמיע את התנועה המודעת כדרך חיים. לחצו על הכפתור מטה לפרטים.

קורס אונליין לריפוי בתנועה ותודעה עם תמר שטיין קסמן

קורס הוליסטי לתנועה מרפאה, טבעית וחופשית. על פי מודל הגיאומטריה גופנית, לאיזון הרמוני בין תנועה, תודעה ונשימה.

למידע נוסף, מלאו כאן :

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה