״ג׳ירוטוניק זה להיות ברגע הזה, בגוף שלך. החושים חדים, התודעה שקטה, הנשימה נוכחת. התנועה חופשית מחוברת וזורמת. כשאנו חווים תחושה מענגת זו, הגוף שלנו מפריש באופן טבעי את הורמוני האהבה והריפוי. פה מתחיל תהליך האיזון וההבראה, והגוף מרפא את עצמו״. תמר שטיין קסמן

לקבלת כתבות, מדריכים מצולמים לתרגול ביתי של גיירו ועדכון על האירועים הקרובים, הירשמו לניוזלטר החודשי שלנו

הרשמה לניוזלטר

ג׳ירוטוניק שיקומי

אם אתם חיים עם כאבים באופן קבוע או שהולך ובא, אולי כאב שמופיע כשאתם חלשים או לא מאוזנים רגשית, ומרגישים לחץ , מצב רוח ירוד, דכאון. אם יש לכם כאב שאתם רגילים לחיות איתו (בלית ברירה) ועם המגבלות שהוא מציב בחיים שלכם, דעו שניתן לשפר את איכות החיים.  אפשר להיפטר מהכאב והסבל, לחדש את האנרגיה, ולהגדיל את החיוניות. זה קורה כאשר משפרים את דפוס היציבה ומביאים את הגוף לסידור נכון, נינוח ואורגני של מבנה השלד ועמוד השדרה. כשהגוף מרגיש חוויה של שליטה ובטחון, גם התודעה משתנה בהתאם.

לג'ירוטוניק שיקומי

ג'ירוטוניק למדריכים

מדריכים לתנועה, פילאטיס, ג'יירו, פיטנס, יוגה, שחייה, אומנויות לחימה, מורים למחול, מאמני כושר. אם אתם מחפשים להעמיק את הידע שלכם בתנועה שיקומית, להתקדם למקצוע מתגמל ומספק, ולקדם את הלקוחות המתאמנים שלכם לצעד הבא בהתפתחות התנועה, מוזמנים לגלות ולהעמיק בעולם הג'יירוטוניק . למידת שפת הג'ירוטוניק, מאפשרת לכם להעמיק את סל הכלים שלכם ואת המודעות הגופנית שלכם ושל תלמידיכם.  במידה שתרצו להפוך למורים בעצמכם, אתם יכולים להתחיל את התהליך איתנו, בקורסי הכשרת המורים

להכשרת מורים

ג'ירוטוניק לארגונים

שעות עבודה ממושכות, שהייה בחלל סגור,  ישיבה ממושכת ללא תנועה,  והתמודדות עם עומס רב, הם גורמים לירידה בבריאות הגופנית והנפשית של עובדים.
התוצאות הן: מתח נפשי, כאבים,  שגורמים לחוסר תפקוד ולתפוקת העבודה לרדת. תנועה מודעת, טבעית ומרפאה תגרום להם להיות בריאים, שמחים יותר,עם יותר מוטיבציה,עשייה ותפוקה מירבית. אנו מציעים סדנאות ושיעורים בשיטת  ג'ירוקינסיס וג'ירוטוניק.

לג'ירוטוניק לארגונים

אירועים קרובים

מאמרים

סטודיו 8 ג’ירוטוניק, סטודיו לריפוי ואימון הגוף, הנפש והתודעה 077-3380834