תרגול עצמי לשיקום כאבים אורטופדיים וריפוי פציעות. מנחה, תמר שטיין קסמן

למי הקורס מתאים? 

 • למי שרוצה ריפוי / שיקום, עקב כאב כרוני או פציעה.
 • לגיל השלישי לשיפור טווח התנועה ולהקלה בכאבי מפרקים
 • לנשים בהריון /אחרי לידה לחיזוק ושיקום רצפת האגן ושרירי הבטן העמוקים
 • למדריכי תנועה, מטפלים במגע , אוסתיאופטים, פיזיותרפיסטים שרוצים להרחיב את ארגז הכלים שלהם, ולהוסיף כלי משלים לריפוי בתנועה.

אני מזמינה אתכם ל3 קורסי ONLINE לגלות תנועה חדשה שיש בה הנאה, חופש ועומק.

קורס שיקום גב תחתון קורס שיקום כתפיים וצוואר קורס שיקום סיאטיקה English course, shoulders & neck

מה תפיקו מהקורס 

 • שיפור איכות החיים, שחרור מכאב וסבל. 
 • חידוש  האנרגיה, והגדלת  החיוניות.
 • שיפור דפוס היציבה איזון הגוף בסידור נכון, נינוח ואורגני של מבנה השלד ועמוד השדרה.
 • חיזוק השליטה והבטחון בגוף, והגדלת טווח התנועה ללא כאב. 
 • מדריכים ומטפלים כלי תנועתי לעבודה עם תלמידים בעלי צרכים שיקומיים. 

התרגילים בקורס מבוססים על שילוב של ג’ירוטוניק, רכבות אנטומיה, וגיאומטריה גופנית.

ג’ירוטוניק –שיטה הוליסטית לאימון גופני טיפולי, התורמת למניעה וטיפול בכאבים ופציעות, בעזרת תנועה מעגלית בתיאום עם נשימה. התרגילים מבוצעים ללא המכשור הייחודי לשיטה, ומבוססים על שיעורי הבית שתלמידי הסטודיו מקבלים לתרגול בין השיעורים בסטודיו. את השיטה פיתח ג’וליו הורבאט, והיא מוכרת בכל העולם כבר יותר מ30 שנים. 

רכבות אנטומיה- שיטה לשחרור וריפוי הפאשייה, רקמת החיבור העוטפת את הגוף. התרגילים בקורס מבוססים על הידע המתקדם לריפוי הפאשייה, ואיזון בין חיזוק ושחרור של השרירים והפאשייה. את השיטה פיתח טום מאיירס בארה”ב. 

גיאומטריה גופנית – כלי עבודה המבוסס על תנועה משיטת ג’ירוקינסיס, טכניקות נשימה, וריפוי אנרגטי. זו היא טכניקה לתנועה מדידטיבית שנקראת  Body Geometry , שמחברת בין הגוף הפיזי והאנרגטי לריפוי תנועתי הוליסטי. את השיטה פיתחה תמר שטיין קסמן. 

מה כולל הקורס 

כל קורס כולל שישה סרטונים, בכל סרטון סדרת תרגילים פשוטים באורך 5 עד 10 דקות. 

הטבות לרוכשי הקורס

 • סדנת אונליין עם תמר שטיין קסמן ורם ערד (מטפל ומרצה בכיר ברכבות אנטומיה) , להעשרה וידע תיאורטי על ההיבטים המעשיים של הפאשייה והאנטומיה.
 • פגישה אישית עם תמר שטיין קסמן, לטיפול בצרכים האישיים שלכם. שיעור של שעה על המכשור הייחודי לשיטה בסטודיו 8 תל אביב, בהנחה של 20%.  

השקעתכם בקורס 

לזמן הקורונה – 190 ש”ח לקורס 

ל-2 קורסים,  300 ש”ח (150 לקורס אחד)

אני מזמינה אתכם לגלות ולחקור יחד איתי תנועה חדשה, שיש בה הנאה, חופש, ועומק.

שלכם,

תמר

לרכישת 2 קורסים

שירה אורן, 49 ת”א

“הופניתי אל תמר מהאוסתיאופט שלי בעקבות פציעה צווארית בתאונת דרכים (צליפת שוט) ובעקבות התרגול של שיעורי הבית שנתנה לי, ושיעורי הג’ירוטוניק, יש שיפור בטווח התנועה שלי והכאבים כמעט ונעלמו. חזר לי הביטחון בגוף, ואני מרגישה נפלא.”

ניבה הלף, 68 רמת השרון

״הייתי בדרך לניתוח ולקחתי מורפיום. הכאבים היו בלתי נסבלים. תוך שלושה חודשים של תרגול, הכאב פחת, הפסקתי ליטול משככי כאבים וחזרתי לתפקד. אני עדיין בתהליך, אבל מרגישה שהג׳ירוטוניק והתרגול של שיעורי הבית הצילו אותי״ 

דפנה גרנות, 31, אמא ל2

הופנתה מפיזיותרפיסטית לרצפת אגן 

“בשיעור הראשון היה לי ברור שמצאתי סוף סוף את מה שחיפשתי כבר כמה שנים. הרגשתי שהגוף עובד קשה, אבל כמו קסם, זה כמעט ולא היה כרוך במאמץ. יצאתי מהשיעור רעננההאימון שעשיתי עם תמר בשבוע 37 היה ניצחון בשבילי: עם תשישות כרונית וסימפיזיוליזיס, בחודש תשיעי, הצלחתי להזיז את הגוף והרגשתי מצוין.”

לרכישת קורס שחרור כתפיים וצוואר לרכישת קורס ריפוי גב תחתון לרכישת קורס סיאטיקה כאב המקרין לרגל

קבלו טעימה ללא תשלום, לשלב הראשון של קורס שיקום כתפיים וצוואר

 

אודות תמר שטיין קסמן

מפתחת  שיטת הגיאומטריה הגופנית, לאיזון ולריפוי אנרגטי. מאמנת ומסמיכת מורים בשיטת ג’ירוטוניק וג’ירוקינסיס. בעלים של סטודיו 8 ג’ירוטוניק. מלמדת ומנחה סדנאות והרצאות בתחום הג’ירוטוניק והתנועה השיקומית. תואר B.ed  בהוראת מחול ,עברה הכשרה בשיקום בשיטת רכבות אנטומיה, שיקום אגן כתפיים וסקוליוזיס בג’ירוטוניק. מלמדת תנועה מודעת ושיקומית כבר יותר מ20 שנה. 

“בסטודיו שלי אני מלווה אנשים בתהליכי ריפוי של כאבים אורטופדיים  ושיקום מפציעות בעזרת שילוב בין שיטת הג’ירוטוניק, האינטגרציה המבנית, והגיאומטריה הגופנית. אני מאמינה בתהליכי ריפוי המשלבים בין גוף, נפש ורוח.

מהניסיון בסטודיו, אני נוכחת שתרגול יומיומי הוא המפתח להחזרת האיזון של מערכת התנועה- שריר שלד פאשייה (רקמת חיבור). לכן אני נוהגת לתת לתלמידים שלי שיעורי בית לתרגול יומיומי בין השיעורים השבועיים בסטודיו, בין 15 ל30 דקות ביום.

ניתן לראות הבדל ממשי בעומק תהליך השינוי והטמעת הריפוי בגוף לאותם תלמידים שמתמידים בתרגול העצמי שלהם. קצב ההתקדמות שלהם מהיר יותר, והם מצליחים להפנים דפוסי תנועה שונים על מנת לשנות את היציבה ולטפל במקור של הכאב. 

קורסי האונליין שהכנתי עבורכם, כוללים את התרגילים הפשוטים לתרגול ביתי יומיומי קצר, ומתמקדים באזורים העיקריים שרב האנשים סובלים מהם, כאבי צוואר כתפיים ושכמות, גב תחתון ושיקום רצפת אגן, וסיאטיקה- כאב המקרין לרגל.

סדרות התרגילים נועדו ללמד אתכם כיצד לנוע בתנועה טבעית ללא כאב, ולתת כלים לריפוי עצמי מהידע שצברתי ב20 השנים בהן אני מלמדת תנועה מרפאה”. 

שאלות? דברו איתי. מלאו כאן ואחזור בהקדם. שלכם, תמר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

למידע נוסף על ג'ירוטוניק שיקומי