בחרתי לצוות של סטודיו 8 יש את מיטב המורות המוסמכות לג’ירוטוניק בארץ. יש לנו צוות מובחר. כל אחת מביאה צבע משלה לתרגול הג’ירוטוניק. כולן מוסמכות מטעם ארגון הג’ירוטוניק העולמי. הן לומדות מהמורים הטובים בעולם וממשיכות ללמוד ולהתמחות בקורסי המשך וסדנאות שיקומיות בסטודיו בניהולי. אבל חשוב מכל, הן כל כך אוהבות את העבודה שלהן, והן מקסימות. שלכם, תמר שטיין קסמן

אנדריאנה לובינה
gyotonic

אנדריאנה לובינה.
מורה לג’יירוטוניק וג’יירוקינסיס, עם נסיון של כ8 שנים בשיטה. 
בעלת רקע מגוון בעולם המחול ובעבודה תנועתית עם בעלי מוגבלויות פיזיות שונות.
“הג’יירו מהווה הזדמנות בעבורי לעצור את המרוץ המטורף של היום-יום, של כל המטלות והדאגות כדי לפתוח לעצמי ולאחרים את הקשר אל הגוף ואל הנשימה המודעת. בעזרת התמדה בתרגול ניתן, בכל פעם מחדש, לגעת באותו מקור חיות ראשוני שמעורר את ההוויה של כולנו ולהגיע בכל פעם טיפ-טיפה רחוק יותר”.
אמא ל 2

דנה דרחי
gyrotonic

דנה מורה לג’ירוקינסיס וג’ירוטוניק

נחשפתי לשיטת הג’יירוקינזיס והג’יירוטוניק בעקבות חיפוש אחר מזור לכאבי הגב שליוו אותי מאז תקופת נערותי. התאהבתי בהקשבה לגוף, בחיפוש התמידי בגוף, השינוי התמידי של הגוף, והתוצאות של מודעות לגוף, פתיחת היציבה שמחד מנעה כאבים ומאידך שיפרה את הפתיחות המנטאלית נפשית שלי.

עברתי שינויי קריירה ע”מ להביא לידי ביטוי את מגוון הצבעים שבי. הדרכת הג’יירוקינזיס והג’יירוטוניק מאפשרת לי לשלב בין אהבתי לביולוגיה ולגוף האדם לבין הצורך והרצון לעבודה בנגיעה אישית עם אנשים ולמען אנשים.