בצוות של סטודיו 8 יש את מיטב המורות המוסמכות לג’ירוטוניק בארץ, מטעם ארגון הג’ירוטוניק העולמי. הן למדו מהמורים הטובים בעולם וממשיכות ללמוד ולהתמחות בקורסי המשך וסדנאות שיקומיות בסטודיו. אבל חשוב מכל, הן כל כך אוהבות את העבודה שלהן, שההצלחה שלכם מהווה את הסיפוק וההצלחה שלהן ברמה האישית.

דניאל אשכנזי
מורה לג'ירוטוניק

מדריכת ג’ירוקינסיס וג’ירוטוניק.

רקדנית לשעבר, בוגרת סמינר הקיבוצים

“התרגול בשיטת הג’ירוטוניק והג’ירוקינסיס מלמד אותי יום יום להתחבר לגוף שלי ולהרגיש אותו, כמו שהוא, ברגע ההווה. לשים לב, בלי לשפוט, ליכולות ולתחושות שעולות בי במהלך התרגול, ולשינויים שמתרחשים בגופי כל פעם מחדש. השיטה מבקשת ממני להיות מרוכזת, על מנת שאוכל לתת כוונה מלאה לכל תנועה ולכל נשימה. זאת המדיטציה שלי.”

ריי טריינין
מורה לג'ירוטוניק

מדריכה בשיטת הג’ירוטוניק והג’ירוקינזיס, ומטפלת בשיטת אילן לב לטיפול בתנועה ומגע.

במשך כל חיי, תנועה ועבודה עם הגוף היוו עבורי ערוץ מרכזי לחקירה, למידה, ביטוי ונוכחות.
מגיל צעיר מאד עסקתי בשחייה ובלט ובבגרותי תרגלתי יוגה במשך שנים רבות עם טובי המורים בארץ ואף השלמתי קורס מורים בהודו.

לקראת גיל 40 נפצעתי כתוצאה מדפוסי תנועה שגויים, שהושרשו לאורך זמן, ובפעם הראשונה בחיי, לא יכולתי לזוז. הגעתי לעצירה מוחלטת ונאלצתי לבחון מחדש מה היא תנועה, מה נכון לגוף ואיך להמשיך…

המחקר האישי שלי להבראת הגוף ולחידוש התנועה הוביל אותי לשתי שיטות, שהפכו לאהבות גדולות בחיי – דרכן אני חוקרת את תנועת הגוף, בהן אני עוסקת, איתן ודרכן אני נעה ומניעה אנשים:

סטפני בואה
מורה לג'ירוטוניק

בעלת תואר ראשון בבלט ומחול מודרני, מבית ספר Rambert בלונדון. סטפני הייתה רקדנית מקצועית במשך שנים, לפני שהיא עברה הכשרה כמדריכת ג’ירוטוניק.

” נחשפתי לראשונה לג’ירוטוניק כרקדנית צעירה עם בעיית סקוליוסיס, והשיטה עזרה לי מאוד להחזיר את האיזון לגוף, להתחזק, לצבור ביטחון עצמי ולהאמין ביכולות הפיזיות שלי. אני מתחברת מאוד לכך שזוהי שיטה אינטליגנטית ומתוחכמת המשלבת עבודה של חשיבה גוף ונפש, אך עם זאת עדיין נגישה לכל מתאמן באשר הוא ובכל רמה. עיקר השיטה הוא ביכולת של כולנו לעשות את מה שפשוט נועדנו לעשות- לזוז!”

סטודיו 8 ג’ירוטוניק, סטודיו לריפוי ואימון הגוף, הנפש והתודעה 077-3380834

דנה ישורון
מורה לג'ירוטוניק

דנה היא מורה לג׳יירוטוניק, ודולה. היא מאמינה שהג׳יירוטוניק מעניק לנפש לא פחות מלגוף שקט פנימי והתרווחוּת.
דנה נתקלה בג׳יירוטוניק בזמן שגרה בניו יורק, ומהר מאוד נעשתה למתרגלת אדוקה, ואחר כך גם למורה בסטודיו body evolutions אצל MT Billy Macganone.

אנדריאנה לובינה
Customer Support

Lorem ipsum..

דנה דרחי
Customer Support

Lorem ipsum..