בחרתי לצוות של סטודיו 8 יש את מיטב המורות המוסמכות לג’ירוטוניק בארץ. יש לנו צוות מובחר. כל אחת מביאה צבע משלה לתרגול הג’ירוטוניק. כולן מוסמכות מטעם ארגון הג’ירוטוניק העולמי. הן לומדות מהמורים הטובים בעולם וממשיכות ללמוד ולהתמחות בקורסי המשך וסדנאות שיקומיות בסטודיו בניהולי. אבל חשוב מכל, הן כל כך אוהבות את העבודה שלהן, והן מקסימות. שלכם, תמר שטיין קסמן

דניאל אשכנזי
מורה לג'ירוטוניק

מדריכת ג’ירוקינסיס וג’ירוטוניק.

רקדנית לשעבר, בוגרת סמינר הקיבוצים

“התרגול בשיטת הג’ירוטוניק והג’ירוקינסיס מלמד אותי יום יום להתחבר לגוף שלי ולהרגיש אותו, כמו שהוא, ברגע ההווה. לשים לב, בלי לשפוט, ליכולות ולתחושות שעולות בי במהלך התרגול, ולשינויים שמתרחשים בגופי כל פעם מחדש. השיטה מבקשת ממני להיות מרוכזת, על מנת שאוכל לתת כוונה מלאה לכל תנועה ולכל נשימה. זאת המדיטציה שלי.”

ריי טריינין
מורה לג'ירוטוניק

מדריכה בשיטת הג’ירוטוניק והג’ירוקינזיס, ומטפלת בשיטת אילן לב לטיפול בתנועה ומגע.

במשך כל חיי, תנועה ועבודה עם הגוף היוו עבורי ערוץ מרכזי לחקירה, למידה, ביטוי ונוכחות.
מגיל צעיר מאד עסקתי בשחייה ובלט ובבגרותי תרגלתי יוגה במשך שנים רבות עם טובי המורים בארץ ואף השלמתי קורס מורים בהודו.

לקראת גיל 40 נפצעתי כתוצאה מדפוסי תנועה שגויים, שהושרשו לאורך זמן, ובפעם הראשונה בחיי, לא יכולתי לזוז. הגעתי לעצירה מוחלטת ונאלצתי לבחון מחדש מה היא תנועה, מה נכון לגוף ואיך להמשיך…

המחקר האישי שלי להבראת הגוף ולחידוש התנועה הוביל אותי לשתי שיטות, שהפכו לאהבות גדולות בחיי – דרכן אני חוקרת את תנועת הגוף, בהן אני עוסקת, איתן ודרכן אני נעה ומניעה אנשים:

סטפני בואה
מורה לג'ירוטוניק

בעלת תואר ראשון בבלט ומחול מודרני, מבית ספר Rambert בלונדון. סטפני הייתה רקדנית מקצועית במשך שנים, לפני שהיא עברה הכשרה כמדריכת ג’ירוטוניק.

” נחשפתי לראשונה לג’ירוטוניק כרקדנית צעירה עם בעיית סקוליוסיס, והשיטה עזרה לי מאוד להחזיר את האיזון לגוף, להתחזק, לצבור ביטחון עצמי ולהאמין ביכולות הפיזיות שלי. אני מתחברת מאוד לכך שזוהי שיטה אינטליגנטית ומתוחכמת המשלבת עבודה של חשיבה גוף ונפש, אך עם זאת עדיין נגישה לכל מתאמן באשר הוא ובכל רמה. עיקר השיטה הוא ביכולת של כולנו לעשות את מה שפשוט נועדנו לעשות- לזוז!”

סטודיו 8 ג’ירוטוניק, סטודיו לריפוי ואימון הגוף, הנפש והתודעה 077-3380834

דנה ישורון
מורה לג'ירוטוניק

דנה היא מורה לג׳יירוטוניק, ודולה. היא מאמינה שהג׳יירוטוניק מעניק לנפש לא פחות מלגוף שקט פנימי והתרווחוּת.
דנה נתקלה בג׳יירוטוניק בזמן שגרה בניו יורק, ומהר מאוד נעשתה למתרגלת אדוקה, ואחר כך גם למורה בסטודיו body evolutions אצל MT Billy Macganone.

אנדריאנה לובינה
gyotonic & gyrokinesis

אנדריאנה לובינה.
מורה לג’יירוטוניק וג’יירו קינזיס.
 
מלמדת מזה כ-5 שנים בסטודיואים המובילים בארץ בתחום.
 
בעלת רקע מגוון בעולם המחול ובעבודה תנועתית עם בעלי מוגבלויות פיזיות שונות.
 
“הג’יירו מהווה הזדמנות בעבורי
לעצור את המרוץ המטורף של היום-יום, של כל המטלות והדאגות כדי לפתוח לעצמי ולאחרים את הקשר אל הגוף ואל הנשימה המודעת.
בעזרת התמדה בתרגול ניתן, בכל פעם מחדש, לגעת באותו מקור חיות ראשוני שמעורר את ההוויה של כולנו ולהגיע בכל פעם טיפ-טיפה רחוק יותר”.

דנה דרחי
gyrotonic

דנה מורה לג’ירוקינסיס וג’ירוטוניק

נחשפתי לשיטת הג’יירוקינזיס והג’יירוטוניק בעקבות חיפוש אחר מזור לכאבי הגב שליוו אותי מאז תקופת נערותי. התאהבתי בהקשבה לגוף, בחיפוש התמידי בגוף, השינוי התמידי של הגוף, והתוצאות של מודעות לגוף, פתיחת היציבה שמחד מנעה כאבים ומאידך שיפרה את הפתיחות המנטאלית נפשית שלי.

עברתי שינויי קריירה ע”מ להביא לידי ביטוי את מגוון הצבעים שבי. הדרכת הג’יירוקינזיס והג’יירוטוניק מאפשרת לי לשלב בין אהבתי לביולוגיה ולגוף האדם לבין הצורך והרצון לעבודה בנגיעה אישית עם אנשים ולמען אנשים.