ג'ירוטוניק לשיקום אחרי לידה

לנשים אחרי לידה חשוב מאד לשקם את הגוף, לפני שחוזרות לתרגול גופני ״רגיל״. ג׳ירוטוניק עוזרת לחזק את ליבת הבטן ורצפת האגן, ולהחזיר את תחושת הבטחון בגוף, במיוחד לסובלות מחולשה או מצניחה ברצפת האגן, הפרדות בטנית והחלמה מניתוח קיסרי.

חזרה לפעילות גופנית חייבת להיות הדרגתית ולכלול תכנית שיקומית, בעקבות מה שקרה לגוף שלך בהריון: שרירי הבטן התרחבו והדלדלו, רצפת האגן ירדה ונחלשה, האגן נפתח וזז, הצלעות עלו ונפתחו והקשתות בעמוד השדרה גדלו בייחוד בגב התחתון ובצוואר. לכן, אין תמיכה נאותה מהשלד ושרירי הליבה לשאת את הגוף שלכן במאמץ או אימפקט, ובטח שלא יחד עם תינוק על הידיים. בלידה עצמה המאמץ והחוויה המטלטלת של הגוף יוצרות ניתוק מאזור הבטן העמוקה, ורוב הנשים לא מרגישות את האזור הזה או יכולות להפעיל אותו… כך שהאמת היא שלוקח לפחות שנה לשיקום הגוף אחרי הלידה וזה במקרה הטוב.

לכן כל כך נכון להתחיל מחיבור מחדש לגוף שלך. למצוא תנועה שמרגישה טבעית ולא מתאמצת, לשקם את השרירים ולהחזיר את השלד למקום, מתוך מודעות גופנית גבוהה. ככל שהתהליך יהיה יותר הדרגתי, עמוק וייקח זמן ( כמו כל דבר טוב,צריך סבלנות והתמדה) כך התוצאה תהיה טובה יותר לאורך זמן- יציבה מאוזנת גוף בריא וחטוב ללא כאבים ופציעות.

בואי לחקור את הגוף והנפש, לצמוח ולפתח מיומנויות חדשות, כדי להתמודד עם האתגרים של ההיריון, הלידה והאימהות.

צפו בתמר מתראיינת בתכנית הבוקר ברשת על שיקום לאחר הלידה 

למידע נוסף על חזרה שפויה לגרה אחרי הלידה מלאי פרטים כאן

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    טלפון (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה