שיטת ג’ירוטוניק נוצרה כפתרון לטיפול בכאבים ופציעות על ידי תנועה ונשימה. השיטה מבוססת על ההבנה של הגוף כמערכת שלמה ובה השפעות הדדיות.

אנו יכולים לרפא כאבים באזור הגב התחתון על ידי איזון היציבה בגוף כולו ופתיחת המקומות החסומים. עקרון מרכזי נוסף הוא ה SEED CENTER  מרכז האגן, המהווה את המקור לכל התנועה והנשימה בגוף, וכשהוא חזק ומתפקד אנו שומרים על גוף בריא גמיש וחזק. הסדנה בהנחיית תמר שטיין קסמן

למי זה מתאים ?

לתלמידים המעוניינים ללמוד תרגילים פשוטים לאיזון ויציבות האגן ובאמצעותו לטפל בכאבי גב תחתון,  (לטיפול עצמי או לטיפול במטופלים , מתאמנים וכו )

מדריכים לג’ירוטוניק, ג’ירוקינסיס, פילאטיס, ומאמנים אישיים שרוצים לקבל כלים שיקומיים לעבודה עם פציעות וכאבים. מתאימה למטפלים, לתלמידים ולמי שסובל מכאבים ומתח באזור האגן , מפרקי ירך, ברכיים, קרסוליים וכפות רגליים, ומחפש כלי יעיל ומהיר לשחרור.

עם מה תצאו מהסדנה ?
תלמדו על המבנה והתפקוד של האגן,

תקבלו כלים ופתרונות ל:

  • כאב כרוני בקשת המותנית,
  • פריצת דיסק בחוליות הלומבאריות, L4,L5,SI
  • לסובלים מסיאטיקה, אישיאס, או  כאבים המקרינים לרגליים ומפרקי הירכיים.
  • מחלימים מניתוח ברך או מפרק ירך

מה בסדנה

נלמד לפתוח את העומס והדחיסה המופעלים על חוליות הגב התחתון, נגלה את הקשר בין הסיד סנטר (המרכז העמוק של הבטן ) לאגן, למפרקי הירך ולבריאות הגב תחתון.

נלמד את האנטומיה של רצפת האגן, מנקודת מבט של הפאשייה ( רקמת החיבור)  שעוטפת אותם.

מדריך לתרגול ביתי 

נתרגל סדרת תרגילים פשוטה לתרגול ביתי הכוללים נשימה נכונה ותנועה עדינה אשר מאפשרות יחדיו שחרור של הכאב, ונשוחח כיצד ניתן לשלב את התובנות הללו לתוך חיי היום יום.

למשתתפים יישלח מדריך הכולל סדרת תרגילים מצולמת בוידאו לתרגול ביתי, לשיקום חגורת האגן בשיטת הג’ירוטוניק.

עוד תכנים שיעניינו אותך