שיעור אונליין BodyG להרגעה, איזון ושחרור מתח וכאב

בימים אלו אנו חשים סטרט חרדה או חשים כאב פיזי, וזה אומר שהגוף שלנו מסמן לנו שיצאנו מאיזון. שיש צורך להקשיב פנימה לרקמה, איבר או המערכת שמבקשת תשומת לב. השלב הראשון בתהליך הריפוי העצמי הוא להסכים להרגיש את מה שבלב שלנו. לתת לרגש מקום, ולהפסיק לנסות לגרום לו להיעלם.  הכאב מפריע לנו להמשיך לחיות את חיינו על אוטומט, ויש לו מטרה לעשות שינוי לטובה. 

הרגשות שעולים בנו ואיננו נותנים להם ביטוי, הם אלה שגורמים לכאב להופיע. הרגש יוצר מחשבה, המחשבה יוצרת תדר אנרגטי מסוים, שהופך למצב רוח, ועם הזמן זה מתקבע בגוף. אם אנחנו לא שמים לב אל הרגשות והמחשבות שלנו אנו בעצם עובדים על אוטומט. שום דבר לא יכול להשתנות כשאנחנו ממשיכים להרגיש ולחשוב את אותם הדברים. כאב נשאר כאב, פחד נשאר פחד, ואז הופך לחרדה, ואנו חווים בגוף שלנו תופעות כמו התקף חרדה, למשל. וכך גם כל כאב שאנו חווים. זהו רגש שכלוא בגוף שלנו מספיק זמן ועדיין לא השתחרר, והוא מבקש לצאת. 

איך גורמים לרגש להשתחרר ? ראשית על ידי הסכמה להרגיש, לקבל כל רגש שעולה בנו כרגע. וזה בסדר לכאוב, לפחד לכעוס ולבכות ולאפשר לעצמנו להיות במקום הזה.  אבל חשוב מאד לא לאפשר לרגש להמשיך להשתקע בגוף זמן רב, צריך לנתב אותו החוצה, כי כשהוא נתקע הוא מביא עוד כאב.  הרעיון ליצור פתרון חלופי, רגש אלטרנטיבי לכאב. או למחלה. ואז אנו נרצה להיות במקום של עונג, חופש, שמחה, אהבה. אהבה היא הרגש המרפא ביותר. 

עונג הוא הצד השני של הכאב

איך משנים את תחושת הכאב לעונג ?בעזרת תנועה, מדיטציה, נשימה עם השדה האנרגטי שלנו. הצורות הגיאומטריות של התנועה עם  BodyG מכניסות אותנו למצב תודעה אחר, נינוח ורגוע יותר. כשאנו גורמים לגוף שלנו להרגיש את זה מספיק פעמים, בתדירות מתמשכת ובמשך מספיק זמן בכל יום, הוא מתחיל להאמין לתכנות החדש. התפקיד שלנו כרגע הוא לקחת את המושכות ולנהל את הסטרס במקום לתת לו לנהל אותנו. וניתן לעשות זאת באמצעות אימון ותרגול. 

כשאנו נעים בתיאום עם הנשימה והשדה האנרגטי שלנו אנחנו משנים את התדר האנרגטי של התאים בגוף שלנו. זוהי אמנות השכנוע של התודעה בקסם של הריפוי. אנחנו יכולים לגרום לעצמנו להרגיש טוב יותר כשיש לנו את הכלים לעשות זאת. 

בדיוק עכשיו זה הזמן שנרגיש את האהבה שלנו כלפי עצמנו בלי להפריע. לעשות את מה שצריך כדי להירפא, להתעלות על התודעה שלנו, ולהתנהג שונה כדי ללמד את הגוף לנשום ולנוע בצורה שעוזרת לנו למצוא הרמוניה ואיזון בגוף בנפש ובאנרגיה. יש לנו את היכולת הטבעית לעשות דברים מדהימים! מוזמנים לתרגל איתי שיעור BodyG  להרגעה ושחרור: 

אני רוצה שתהיו יכולים ללמוד לעשות את זה בעצמכם. קורס אונליין BodyG Balance & Harmony הוא השלב הראשון בתהליך הלמידה של ריפוי עצמי.  תרגול יומי של 20 דקות בלבד של תנועה נשימה ותרגול תודעה שקטה. אשמח ללוות אתכם בתהליך הלמידה.  בעקבות המצב הבטחוני אני מציעה את הקורס בחצי המחיר ותקבלו גישה ללא הגבלה של זמן לקורס שישנה את האופן שבו אתם זזים ונושמים, ויעזור בהקלה בכאבים ושחרור של מתח ומגבלה תנועתית. 

אם אתם אוהבים לתרגל בטבע מוזמנים לסדנת היכרות פרונטאלית עם BodyG שאלמד בפארק הירקון, ת"א בשישי הבא 3.11 בבוקר אשמח לראותכם 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *