תרגול BodyG עם צורת המרכבה / מגן דוד

המרכבה היא צורה מהגיאומטריה המקודשת ויש לה עצמה אנרגטית רבה. כשאנו שמים את הצורה על הגוף שלנו וסביבנו, השדה שלנו נטען בתדר של הגנה וריפוי. המרכבה היא כמו מגן דוד רב מימדי, המורכב משתי פירמידות המשולשות המתמזגות יחד, אחת בתוך השנייה.

המרכבה נמצאת סביב הגוף, בשדה אנרגטי רוחני ופיזי, שלא ניתן לראות אלא להרגיש. כמו הילה. ניתן להפעיל אותה על ידי התודעה הגבוהה, וגם על ידי תנועה מודעת ונשימה. מבחינה  גיאומטרית הצורה Isosahedron  היא צורה מהגיאומטריה המקודשת (בעולם האינטגרציה המבנית היא נקראת גם טנסגריטי) היא מורכבת מ 12 משולשים שווי שוקיים, ומכילה את המרכבה בתוכה בצורה מושלמת, כלומר כל אחד מ 12 הקודקודים של המרכבה פוגש קודקוד פנימי של הצורה המכילה. בעצם צורה זו היא השלד של השדה האנרגטי של הטורוס. 

מגן הדוד הופך להיות מורכב משני משולשים דו מימדיים לשתי פירמידות משולשות שמשולבות האחת בשנייה.

המרכבה היא צורה מאד חזקה מבחינה אנרגטית, היא מהווה את השלד של הטורוס, המבנה שמקנה לו יציבות וצורה. ביהדות, המרכבה נחשבת לכלי הרכב, אשר בו אליהו הנביא עלה לשמיים. דתות ותרבויות קדומות רבות השתמשו בצורה הזו כדי לעלות למימד רוחני יותר, בקבלה, בבודהיזם,  תרבות המאיה, ובמצרים העתיקה ניתן למצוא עדויות לפולחן רוחני ולטקסי ריפוי עם הצורה הזו. 

ברמה האנרגטית, בני האטלנטיס השתמשו במרכבה ככלי טיס מטאפיזי משוכלל שהעביר אותם ממקום למקום בו יכלו לטייל בזמן ובמקום, בין המימדים. 

כפי שמגן הדוד נכנס בדיוק בתוך מעגל (דו מימד) , כך המרכבה מורכבת באופן מושלם בתוך הטורוס בצורה רב מימדית.

את האנרגיה המרפאה והמגנה של המרכבה ניתן לרתום לגוף על ידי תנועה המסונכרנת עם הצורה. בתרגול הBodyG  שלפניכם אני מלמדת איך עושים את זה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *