ריפוי ואיזון גוף נפש ורוח בשיטת הגיאומטריה הגופנית 

הגיאומטריה הגופנית היא כלי שפיתחתי מתוך ניסיון ולמידה של 20 שנים בתחום התנועה המרפאה. בפועל, זו תנועה מתונה ומודעת שמשלבת ריכוז, מדיטציה ונשימה. התרגול שומר על הבריאות שלנו בשלושת המימדים- גוף, נפש, רוח. כשכל אלה מאוזנים, אנו משפרים ומתחזקים את הבריאות שלנו. חשוב להעניק לגוף איזון הוליסטי בשלושת הגורמים שמשפיעים עליו,


גוף – תנועה טבעית וחופשית שיש בה מודעות מחזקת את מערכות הדם, הנשימה, משפרת את התפקוד של המערכת החיסונית, ומחזקת ומגמישה את רקמת החיבור, הפאשייה.


נפש – מתחלק לשניים:

א. מוח – מחקרים הוכיחו שתנועה עם דמיון מודרך ונשימה שדורשים ריכוז ומודעות, גורמים לחידוש מערכת העצבים.  למידה של תחום חדש שמפעיל את כל המכלול, מגביר את הייצור של תאי מוח ומוביל לשינוי מבנה המוח. בנוסף, הנשימה מזינה את המוח בחמצן, ומשפרת את הפוקוס, הזכרון והריכוז.


ב. רגש – כשאנו נעים עם חיבור ללב אנו גורמים לייצור של הורמוני האהבה והתענוג כמו אוקסיטוצין ודופאמין. אלו מפיצים בגופנו תחושה של נעימות והנאה, אשר משפרים את השמחה וגורמים לרוגע ושקט נפשי.


רוח – השדה האנרגטי של הגוף מקיף אותנו ואנו יכולים להרגיש בו, למרות שאינו נראה לעין. כשאנו נעים עם מודעות לשדה, אנחנו מניעים אותו בכיווני הזרימה האופטימליים, והתוצאה סירקולציה טובה ופתיחה של החסימות ב"צינורות" של הגוף, בכל המערכות השונות המשפיעות על הבריאות שלנו. יחד עם התנועה, השדה שלנו פועם ונע וגדל ובכך מואצים תהליכי הריפוי האנרגטיים בגוף.

כשאנו מחברים את השדה של הלב שלנו, שחזק פי 5000 מהשדה של המוח, אנו מתחברים לשדה האנרגטי של הטבע היקום ושל בני האדם בסביבתנו. כך שזה גורם לאחדות ולהפגת תחושת הבדידות. גם אם יש בידוד פיזי, השדות האנרגטיים שלנו יכולים להיפגש, בתרגול משותף גם מרחוק…

העבודה עם האנרגיה בגוף תוך כדי תנועה ונשימה תורמת להקלה במצבים של כאב וחוסר איזון פיזי, רגשי, ורוחני. הגיאומטריה הגופנית היא כלי שפיתחתי, שמטרתו איזון השדה האלקטרו מגנטי שלנו, ומתן גישה קלה פשוטה ובלתי אמצעית אליו.בשילוב יחד עם תנועה אנו מרוויחים גם זרימה טבעית וחופשית ללא מאמץ וכאב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *